Akcesoria do okularów

Etui do okularów

W swojej ofercie posiadamy również akcesoria do okularów, takie jak etui, czy płyny i ściereczki do czyszczenia okularów.

Dobór odpowiedniego etui pozwoli na bezpieczne przenoszenie Twoich okularów oraz zapobiegnie ich porysowaniu. W dzisiejszych czasach etui pełnie jednak nie tylko funkcję ochronną – coraz częściej staje się modnym dodatkiem, który dodaje nam elegancji.

Płyn do czyszczenia okularów

Po wyborze etui warto zaopatrzyć się również w odpowiednie środki do czyszczenia naszych okularów. Dobór odpowiedniego płynu do czyszczenia nie tylko usunie zanieczyszczenia powstałe podczas codziennego użytkowania, ale także uchroni okulary przed zaparowaniem. Należy pamiętać, że do powłok antyrefleksyjnych stosujemy inne płyny niż do szkieł bez takiej powłoki.

Ściereczka z mikrofibry

Do pielęgnacji okularów wraz z płynem warto dokupić ściereczki z mikrofibry, dzięki której idealnie i bez problemu wyczyścimy nasze szkła.

W naszych salonach optycznych znajdą Państwo również inne akcesoria do okularów, jak łańcuszki, które zapobiegają najprościej mówiąc zgubieniu okularów 🙂