O Optylux

Nasza praca naszą pasją! To motto jest odzwierciedleniem naszego nastawienia do wykonywanego zawodu. Od lat pomagamy naszym klientom spojrzeć na świat przez okulary, które będą odpowiedzią na ich potrzeby wzrokowe - okulary, które będą dopasowane do charakteru, stylu życia i pracy.

W myśl tej idei ze swojej strony zapewniamy indywidualne pomiary dla każdego i do wszystkich rodzajów soczewek okularowych w systemie cyfrowym. Precyzję wykonywanych pomiarów gwarantuje najnowocześniejszy sprzęt jaki jest dostępny na rynku - Visioffice3. To dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaprojektować soczewkę okularową dopasowaną do oprawy z uwzględnieniem pomiaru oka w technologii 3D.

W naszych salonach czekają na Państwa oprawy okularowe światowych marek, zawsze najnowsze kolekcje, które zbiegają się z aktualnymi trendami modowymi.
Na miejscu wykonujemy również badania wzroku na nowoczesnym sprzęcie optycznym. Specjaliści z długoletnim stażem pracy stawią czoła każdemu wyzwaniu, które stanie im się na drodze do idealnego widzenia. Czekamy na Was!

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszych salonach optycznych! Kliknij TUTAJ!

Certyfikaty