HOYA to międzynarodowy koncern z siedzibą w Tokio w Japonii, wiodący dostawca innowacyjnych produktów i usług opartych na zaawansowanych technologiach optycznych. Hoya skupia swoją działalność, m.in. w Dziale Ochrony Zdrowia, który zajmuje się produkcją soczewek okularowych oraz soczewek kontaktowych.

Hoyalux iD MyStyle V+ to nowe, najbardziej zindywidualizowane soczewki progresywne firmy HOYA, które zapewniają krystalicznie wyraźny obraz w ułamku sekundy sprawiając, że staje się on natychmiast ostry. Zawsze i wszędzie. To również pierwsze na świecie soczewki progresywne, których binokularna konstrukcja uwzględnia różnicę w wartościach korekcyjnych pomiędzy prawym i lewym okiem, co zapewnia odpowiednią korekcję we wszystkich punktach soczewki, zgodnie z potrzebami każdego oka.

Essilor stale zajmuje się badaniami i innowacjami. Firma stara się stworzyć najpiękniejsze, najbardziej wygodne i trwałe projekty soczewek. Dzięki tradycji doskonałości i rozwoju technologicznego w świecie optyki oraz wspólnie z zaangażowanym zespołem doświadczonych profesjonalistów, Essilor jest dziełem geniuszy. Essilor do perfekcji każdego dnia i dla każdego klienta.

Soczewki Essilor są systematycznie rozwijane, testowane i zatwierdzone przez osoby noszące okulary, takie jak Ty. Essilor wykracza poza swoje standardy aby sprostać Twoim!